Výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ Chotěboř

Výstava prací žáků výtvarného oboru ze ZUŠ Chotěboř. Hlavním tématem letošního školního roku jsou „Ještěři“. Proto na výstavě uvidíte ještěří keramické busty, kašírované ještěří sochy, kresbu ještěřích očí, nebo v malbě zvětšený detail ještěří kůže. Starší žáci se chopili olejomalby. Přijďte se podívat na to, jaké máme v Chotěboři talenty!

Vernisáž výstavy se uskuteční 22. dubna v 16 hodin. Na vernisáži vystoupí smyčcové trio T. Kopecká, T. Matulová, N. Procházková pod vedením paní učitelky Ivy Mackeové.

Výstavu v podkroví můžete navštívit v otevírací době knihovny nebo dle předchozí domluvy. Vstupné: dospělí: 20,- Kč, děti a mládež 6 – 18 let, senioři od 65 let, ZTP a ZTP/P: 10,- Kč, děti do 6 let zdarma.