Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Zimní semestr 2021/2022 zahájíme 30. září 2021 jen distanční formou!!!

Název kuzru:
Pozoruhodný svět hub
Lektorem kurzu je Ing. Ivan Jablonský, CSc., který nám poodhalí tajemství tohoto pozoruhodného světa hub. Většině z nás se při slově „houby“ vybaví hlavně sametové kloboučky hříbků, pohodlně usazených v mechu, které s oblibou hledáme při procházkách v lese. Houby ale nalezneme v různých podobách, barvách a velikostech a ačkoli se to třeba na první pohled nezdá, mnoho z nich je nejen jedlých, ale také velmi chutných.

Podmínky studia pro seniora:
– vyplněná a KS potvrzená přihláška
– zaplacený studijní poplatek (400,- Kč)
– statut důchodce (důchodový věk, občanství ČR)
– orientační znalost práce s PC
– v současné době neřibíráme nové studenty

Vzhledem k současné epidemiologické situaci vedení Provozně ekonomické fakulty pro zimní semestr 2021/2022 nedoporučuje společné setkávání studentů. Výuka tedy bude probíhat zatím jen formou samostudia. O případných změnách vás budeme průběžně informovat.
Ke studiu potřebujete počítač a připojení k internetu, abyste si mohli přehrávat videopřednášky a plnit studijní povinnosti. Videopřednášky jsou natočené vysokoškolskými lektory. Podmínkou je úspěšně vypracovaný test za každou přednášku a na konci semestru ještě závěrečný test. Konzultační středisko poskytuje jednou za 14 dní on-line společné setkání přes aplikaci Skype.
Více informací u certifikovaného tutora e-learningového vzdělávání
Veroniky Štěpánkové, tel.: 734 838 284

Plakát ke stažení