Výstava v Podkroví: Černobílé ozvěny

Zveme Vás do našeho Podkroví na výstavu černobílých perokreseb pana Štěpána Bonaventury z Hlinska.

Jeho výtvory mají jedno společné – jsou to černobílé perokresby, precizně a exaktně provedené, kompozičně vyvážené s částečnou fantazií či vlastním zpracováním dříve již publikovaného námětu. Mají patřičnou nadsázku, někdy humornější, někdy posmutnější, a autor o svých obrázcích říká, že je kreslil především pro potěšení sebe a svých blízkých či dalších známých i neznámých lidiček. Jeho slovy jsou to dílka recesní, veselá i naivní, ale hlavně amatérsky normální.

Výstava potrvá od 18. srpna do 29. září 2023.

Navštívit ji můžete v otevírací době knihovny nebo dle předchozí domluvy. Vstupné: dospělí: 20,- Kč, děti a mládež 6 – 18 let, senioři od 65 let, ZTP a ZTP/P: 10,- Kč, děti do 6 let zdarma.