Obrazy: Eva Karlíková, roz. Turková

Srdečně vás zveme společně s Evou Karlíkovou již tento pátek 3. června v 16 hodin k návštěvě vernisáže výstavy jejích obrázků do podkroví naší knihovny

Eva Karlíková rozená Turková je rodačka z Libice nad Doubravou. Zajímavosti a krásu kolem sebe ráda zachycuje fotoaparátem, tužkou nebo barvami ať už v atelieru nebo v plenéru, se snahou a touhou pozdržet hezkou vzpomínku z cest, připomenout si zajímavá zákoutí, pohled nebo tvář, či neotřelou a jednoduchou krásu květin. Autorka je potěšena, že se jí konečně daří uskutečnit výstavu svých obrazů a výtvarného tvoření v Chotěboři a jít stejnou cestou jako kdysi akademický malíř Jiří Horník, který se také narodil v Libici nad Doubravou a v Chotěboři též vystavoval své obrazy. Zda půjde v jeho šlépějích a bude stejně vystavovat i v Paříži, je však ve hvězdách.

Výstavu můžete navštívit do 14. července vždy v otevírací době knihovny nebo dle předchozí domluvy. Vstupné: dospělí: 20,- Kč, děti a mládež 6 – 18 let, senioři od 65 let, ZTP a ZTP/P: 10,- Kč, děti do 6 let zdarma.