Výstava Výtvarného oboru ZUŠ Chotěboř

Slovy učitelek výtvarného oboru Jitky Podrazilové a Petry Polívkové vás srdečně zveme na výstavu výtvarných prací žáků ze Základní umělecké školy Chotěboř: „V letošním školním roce jsme výtvarně zpracovali témata „Příběh cukru“, „Hudbička“ a „Kočky“. V současnosti navštěvuje „výtvarku“ v ZUŠ Chotěboř přes 70 dětí ve věkovém rozpětí od 6 do 16 let a k vidění budou nejen klasické kresby a malby, ale také grafika či oblíbená keramika.“

Výstava bude zahájena vernisáží, která se uskuteční 12. května v 16 hodin. Doprovázena bude hudebním vystoupením žáků ZUŠ Chotěboř. Poté bude přístupná do 20. června vždy v otevírací době knihovny.

Vstupné: dospělí: 20,- Kč, děti a mládež 6–18 let, senioři od 65 let, ZTP a ZTP/P: 10,- Kč, děti do 6 let zdarma.