Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Výstava: V proměnách světla – Tomáš Holub

31. října od 8:00 do 9. prosince od 8:00

10Kč – 20Kč

Výstava fotografií Tomáše Holuba, který má focení spojené s cestováním a pobytem v přírodě. Navštívil různé kouty světa, ale rád objevuje i krásy naší krajiny. Když to nejsou hory, rád se toulá lesem a jiným, neotřelým způsobem se ho snaží zachytit. Jeho atmosféru, klid, jeho duši a celé propojení s námi lidmi. jako jsou ranní mlhy, nasvícené červánky nebo jinak dramatická oblačnost – světlo hraje v jeho fotografiích hlavní roli. V roce 2019 vydal společně s přítelkyní knihu „Když má fotografie duši“. Kniha je oslavou přírody – nutí čtenáře zastavit se, zamyslet, vidět krásu okolního světa a chránit ho. Zároveň přináší radost a hladí po duši.

Výstavu můžete navštívit v otevírací době knihovny nebo dle předchozí domluvy. Vstupné: dospělí: 20,- Kč, děti a mládež 6 – 18 let, senioři od 65 let, ZTP a ZTP/P: 10,- Kč, děti do 6 let zdarma.

plakát ke stažení

Zahájení: