Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

• akce již proběhla.

Ve šlépějích Ignáta Herrmanna

24. září od 9:00

Srdečně Vás zveme na tradiční sobotní výšlap s Ignátem Herrmannem. 14. ročník „Ve šlépějích Ignáta Herrmanna“  Vám nabídne Literární toulky českých i světových spisovatelů. Nebude chybět nahlédnutí pod pokličku literárního světa, napínavá soutěž se sladkou odměnou a samozřejmě i turistický pochod (mírná náročnost).
Sraz bude v 9 hodin ráno u sochy našeho patrona Ignáta Herrmanna u kruhového objezdu v Chotěboři. Vydáme se směrem ke Geofondu a poté kolem Horního mlýna, Penzionu u Mikeše v Dolním Sokolovci až do cílové stanice Restaurace U Bambucha v Libici nad Doubravou. Tam naše putování zakončíme. Nazpátek se již můžete vydat po vlastní ose, příp. si zajistit vlastní odvoz. Zájemci o oběd U Bambuchů – nutná rezervace v knihovně! S sebou vhodnou obuv a dobrou náladu.
Zájemci o příjemně strávené sobotní dopoledne, prosím hlaste se do pátku 12:00 hodin 23. 9. 2022 v knihovně nebo informačním centru. Těšíme se Vás!

plakát ke stažení

Datum: