Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kresby a výtvarné práce Věry Váchové

25. února od 8:00 do 8. dubna od 8:00

10Kč – 20Kč

Věra Váchová pochází z Chotěboře. Výtvarné vzdělání získala na Střední odborné škole výtvarné v Praze a vysokoškolské v Českých Budějovicích. Svou tvorbu již vystavovala na mnoha výstavách v Praze, Českých Budějovicích, v Chotěboři, Volarech, Malči, Chrudimi a Nasavrkách. Spolupracuje s CHKO Železné hory, ilustruje propagační a odborné materiály, vystavuje a připravuje grafické návrhy. V edici Pamětní knihy města Chotěboře ilustrovala knihu Jiřího Boháče Verše z Podoubraví. Pracuje též pro Český svaz ochránců přírody. Vyučovala český jazyk a výtvarnou výchovu, vedla recitační soubor a dramatický kroužek.

Výstavu můžete navštívit v otevírací době knihovny nebo dle předchozí domluvy.
Vstupné: dospělí: 20,- Kč, děti a mládež 6 – 18 let, senioři od 65 let, ZTP a ZTP/P: 10,- Kč, děti do 6 let zdarma.

plakát ke stažení

Zahájení: