Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

« Všechny Akce

Amy – skutečný příběh dívky se slavným jménem/ Kino Art Cafe

10. října od 19:00

Kým ve skutečnosti byla dívka, která stojí za slavným jménem Amy Winehouse? Co tato hudební ikona skrývala před okolním světem a proč zemřela v pouhých 27 letech? Celovečerní dokument nechává promlouvat zejména Amy samotnou prostřednictvím dosud nezveřejněných archivních záběrů, rozhovorů, ale především skrze její hudbu a původní texty, které vždy reflektovaly aktuální události jejího života. Vidíme Amy jako obyčejnou dívku s obrovským talentem a touhou zpívat, jako zjevení ohromující hudební fajnšmekry, jako popovou hvězdu obletovanou fanoušky i jako oběť manipulovanou manažery a pronásledovanou bulvárními novináři, unikající k závislostem. Za známým mediálním obrazem ale odhalujeme hlavně Amy, která skutečně touží jen po dvou věcech: opravdové lásce a hudbě.

Vstupné: 100 Kč (možno rezervovat v chotěbořském infocentru, či zakoupit online na www.cekus.eu). Večer si můžete zpříjemnit výborným vínem z Vinotéky Pavel Čuda. Kavárna otevírá v 18 hodin. Těšíme se na vás.

plakát ke stažení

Datum: