Prázdniny v knihovně  /30. 7. – 17. 8. 2018, 9:00 – 14:00, v dětském oddělení knihovny/
Zveme děti i dospělé na pravidelné prázdninové tvoření v dětském oddělení knihovny. Během prázdnin si také můžete přijít zahrát stolní hry nebo navštívit naší letní čítárnu.
Příspěvek na materiál 10,- až 20,- Kč

Tento měsíc čtemeNa měsíc srpen jsme pro vás připravili knihy českého prozaika a dramatika Aloise Jiráska. Připomeneme si 165. výročí narození.

SOUTĚŽ V DĚTSKÉM ODDĚLENÍ
V srpnu čeká na čtenáře dětského oddělení nová soutěž s názvem “Doplň název knihy”. Soutěžící si procvičí své znalosti názvů oblíbených knih.
Soutěže v dětském oddělení začínají vždy 1. den v měsíci a vyhodnocení je poslední den v měsíci. Ze správných odpovědí  je vždy vylosováno 5 výherců.

Výstavy:
Keramika slovácká
– výstava ve vestibulu knihovny /srpen/
Zapůjčeno ze sbírky Jitky Melzerové

Vendula Korbelová – Obrazy a koláže  /do 31. 8. 2018, v podkroví knihovny/
Vstupné: dospělí: 20,- Kč, děti a mládež 6 – 18 let, senioři od 65 let, ZTP a ZTP/P: 10,- Kč, děti do 6 let zdarma