Městská knihovna společně se žáky a vyučující Vás zve na výstavu prací výtvarného oboru.
Vernisáž proběhne 3.května 2013 v 16:00 hod. Výstava potrvá do 14. června 2013. Expozice je rozdělena do tří úseků.

1/Keltové – seznámení s Keltskou kulturou, legendami a uměním – k vidění budou: mince, šperky, keltské helmy, tradiční nádoby, dokonce budeme mít možnost nahlédnout do Keltské svatyně

2/Černá Afrika – Afrika jako kolébka lidstva: Africké kmeny, masky, ale i rozmanitá příroda a zvířata

3/Secese – návrat o 100 let zpět: Inspirace v dílech slavných umělců: Alfons Mucha, Gustav Klimt a Antoní Gaudí; práce jsou zastoupené jak v keramice, tak i v kresbě a grafice; Shlédnout můžete secesní maskaróny, mozaiky a můžete se seznámit i s dobovou módou.

Doplňující téma: černobílá fotografie.