FIALOVÉ PODKROVÍ /10. 8. 2017, 18:00/
Srdečně vás zveme do Fialového podkroví Pavla Fialy na setkání s paní Leopoldinou Dobrzenskou a slavnostním uvedením její knihy  – A hudba přestala hrát. Knihu možno zakoupit na místě. Místenky nutno rezervovat v informačním centru.
Vstupné dobrovolné

SOUTĚŽ V DĚTSKÉM ODDĚLENÍ
V srpnu  je v dětském oddělení připravená nová soutěž s názvem “Prázdninový kvíz”. Čtenáři si procvičí své všeobecné znalosti.
Soutěže v dětském oddělení začínají vždy 1. den v měsíci a vyhodnocení je poslední den v měsíci. Ze správných odpovědí je vždy vylosováno 5 výherců.

VÝSTAVY:
Omáčníky
– výstava paní Zdeny Sokolové /srpen/

Jiří Zadina – Fotografie – výstava fotografií  /do 25. 8. 2017/
Fotografii se Jiří Zadina začal věnovat v r. 2010. Má rád přírodu a cykloturistiku. Ideálně stráveným časem jsou pro něj vyjížďky na kole a s fotobáglem na zádech. Fotí krajinky, zákoutí a různé postřehy z ulic města. Prioritou zůstává Vysočina, její krásná příroda, kde se narodil a kde žije dodnes.
Vstupné: dospělí: 20,- Kč, děti a mládež 6 – 18 let, senioři od 65 let, ZTP a ZTP/P: 10,- Kč, děti do 6 let zdarma.