Lovci perel 2015

Pravidla hry
Hra Lovci perel je tu pro každého, kdo má rád dobrodružství a rád čte. Stačí najít knížku Perlorodku, pozorně ji přečíst, vyplnit krátký dotazník a odměna v podobě krásných perel vás nemine.

1. Lovcem perel se stanete tak, že se zapíšete u knihovnice dětského oddělení knihovny.
  2. K perlorodce dostanete od knihovnice dotazník, který se skládá z povinných a nepovinných otázek.
  3. Za vyplnění povinné části otázek získáte jednu velkou perlu.
  4. Za vyplnění nepovinné části otázek, která je dobrovolná, získáte Knihovníčkovi škudlíky za, které si budete moci nakoupit v Knihovníčkově marketu.
  5.  Každý lovec může mít doma jen jednu perlorodku, nelze jich mít více současně.
  6. Podrobné informace v knihovně nebo na webu www.knihovnachotebor.cz

Soutěž probíhá v období: leden 2015 – prosinec 2015

Nasbírané perly vystavujeme na dětském oddělení v knihovně, kde můžete sledovat průběh hry a skóre jednotlivých lovců. Na konci soutěže vás čeká vyhlášení s odměnou pro nejlepší lovce perel a perlové náhrdelníky si každý odnese domů.