Křest v knihovně.

Křest osmého vydaného svazku Chotěbořské edice slavnostně proběhl v pondělí 6. prosince v 16.00 hodin v prostorách Městské knihovny v Chotěboři.

Knihu „ Pamětní knihy města Chotěboře II „ pokřtila starostka města paní Eliška Pavlíková, místostarosta města pan Stanislav Šíp, zastupitel města a spoluautor knihy pan Stanislav Pavlíček.

Křtu předcházela zajímavá vyjádření představitelů města k vycházející edici a kulturní program, ve kterém přítomným zazpívala slečna Andrea Moravcová.

Knihy z Chotěbořské edice by zajisté neměly chybět v knihovničce chotěbořského patriota.

Pokud nevíte, kterou knihu nadělit pod stromeček, stihnete ještě navštívit informační centrum v městské knihovně, kde Vám ochotně poradíme s výběrem.